438331-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Kompletterande vinterväghållning vid kommunala fastigheter, Söderhamns Kommun, Faxeholmen AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompletterande vinterväghållning vid kommunala fastigheter, Söderhamns Kommun, Faxeholmen AB
BeskrivningSöderhamns kommun och Faxeholmen AB upphandlar Kompletterande vinterväghållning vid kommunala fastigheter
Intern identifierare16171
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKompletterande vinterväghållning vid kommunala fastigheter, Söderhamns Kommun, Faxeholmen AB