Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System of broadband high efficiency detectors
Referensnummer: SU-402-0078-23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38431000 Detektorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement of a system of broadband high efficiency detectors for the department of physics (Fysikum), Stockholm University
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 800 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38300000 Mätutrustning, 38431000 Detektorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen