See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däckservice
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett heltäckande sortiment av däck och däckservice till personbilar, minibussar och lätta lastbilar. Däckservice och säsongsförvaring i s.k. däckhotell ska ingå.
Intern identifierare: KS-2025/00149
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000