Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Insamling av Slam från enskilda avloppsanläggningar och fettavfall från fettavskiljare.
Referensnummer: HEM2017/00092
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90513900 Hantering av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar insamling av Slam från enskilda avloppsanläggningar och fettavfall från fettavskiljare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall, 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam, 90513900 Hantering av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen