438492-2019 - ÄndringSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Läkemedelsautomater
Referensnummer: RS 2018-01950
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalandsregionen inbjuder er att lämna anbud för läkemedelsautomater avseende avtal för utrustning, reservdelar samt service och support.