See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Audio Equipment 2026
Beskrivning: See TD.
Intern identifierare: 202551
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000