Officiellt namn: MSB (Myndigheten för samhällsskydd och beredskap) Ort: Karlstad Postnummer: SE-651 81 Land: Sverige Att: Barbro Bengtsson E-post:barbro.bengtsson@msb.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Revisionstjänst projekt.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänster
Tjänstekategori: nr 9: Redovisnings-, revisions- och bokföringstjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Karlstad.
Nuts-kodSE311 Värmlands län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Ramavtal avseende revisionstjänst för genomförda internationella insatser med bidrag från SIDA eller annan finansiär. Revisionstjänster avser även EU-finansierade projekt.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
79212000 Revision, 79210000 Redovisning och revision
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.