2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hållbart arbetsliv - massage och förebyggande naprapati
Beskrivning: SISAB avser att upphandla tjänster inom massage och förebyggande, naprapati vilket ingår som en del i företagets hållbara arbetsliv. Målet är att bibehålla en god hälsa och ytterligare öka frisktalen för SISABs anställda.
Intern identifierare: SISAB 2025/74
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98333000 Massagetjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hållbart arbetsliv - massage och förebyggande naprapati