Centrala studiestödsnämnden (CSN) genomför upphandling av tjänsten delgivning i Sverige. Delgivningstjänsten innebär att genomföra partsdelgivning av CSN specificerade låntagare inom ramen för studiestöds- och hemutrustningslånsverksamheten. CSN beställer parts-delgivning hos anbudsgivaren i samband med att delgivningshandlingarna översänds till anbudsgivaren per post.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79940000 Inkasso, 79941000 Inkassering av avgifter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen