2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkontinensmaterial till kommunerna i Norrbotten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar samtliga kommuner i Norrbottens behov av Inkontinensmaterial
Intern identifierare: KLF 2026/139
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85140000 Diverse hälsovård, 85142400 Hemleverans av inkontinensprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Inkontinensmaterial till kommunerna i Norrbotten