See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggarbetsmiljökonsult (BAM)
Beskrivning: Upphandling av byggarbetsmiljökonsult för löpande avrop under avtalstiden.
Intern identifierare: 2026/7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär, BAM
Beskrivning: Ramavtal gällande byggarbetsmiljökonsult för löpande avrop under avtalstiden.
Intern identifierare: 1892886-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa Föreskrifter
Intern identifierare: 1892887-1