Landstinget i Värmlands har upphandlat sitt behov av arkitekter inom de två fackområdena planeringsprocessen/tidiga skeden och projektprocessen/projektering.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Landstinget i Värmland har upphandlat sitt behov av arkitekttjänster.