2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pickup med skåp
Beskrivning: Tranås kommun inbjuder härmed till upphandling av en Pickup med skåp
Intern identifierare: UH25-069
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34131000 Pickupper, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000