Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71321300 Konsulttjänster inom VA, 71330000 Diverse byggnadstekniska tjänster, 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde