438981-2024 - Resultat
Sverige – Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster – Rådgivning inom Greppa Näringen 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRådgivning inom Greppa Näringen 2024
BeskrivningAvtalet avser enskild rådgivning inom Greppa Näringen till lantbrukare inom Västra Götalands län under 2024. Upphandlingen är en utökning av rådgivningsverksamheten 2024.
Intern identifierare604-20432-2024
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del