438995-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Ortopediska artiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortopediska höft- och knäledsimplantat
Referensnummer: RS 2018-00772
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141700 Ortopediska artiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalands läns landsting/Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende upphandling av ortopediska höft- och knäledsimplantat samt bencement.