439115-2021 - ÄndringSverige-Oxelösund: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggentreprenad Stjärnholm
Referensnummer: inköp.21.13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Totalentreprenad Renovering Stjärnholm.