439165-2019 - ResultatSverige-Eskilstuna: Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknisk Konsult Brand Revinge (Skåne län)
Referensnummer: 1129/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror, 75251110 Brandskyddstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen