See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftentreprenad E-481, projekt Hagastaden
Beskrivning: Driftentreprenad för projekt Hagastaden, inklusive mindre entreprenadarbeten.
Intern identifierare: E2026-00684
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Driftentreprenad E-481, projekt Hagastaden