See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Överföringsledning Marv till Sarv, Totalentreprenad i Partnering
Beskrivning: Överföringsledning från Mariefreds reningsverk till Strängnäs reningsverk i Partnering.
Föregående meddelande: 683160-2022
Intern identifierare: UH 22-31
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Överföringsledning Marv till Sarv, Totalent-reprenad i samverken