2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll och systemstöd TMS HKP14
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 20FMV7098
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75220000 Försvarstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 75220000 Försvarstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Underhåll och systemstöd TMS HKP14
Intern identifierare: Underhåll och systemstöd TMS HKP14