2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltidstransporter Hörby
Beskrivning: Upphandlingen avser Måltidstransporter för succesiva avrop inom Hörby kommun.
Intern identifierare: KS 2024-433
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Måltidstransporter Hörby