2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal-Tekniska konsulttjänster för detaljplan
Beskrivning: Ramavtal - Tekniska konsulter för handläggning av detaljplaner.
Intern identifierare: 259/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71410000 Stadsplanering
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal-Tekniska konsulttjänster för detaljplan