2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare för HR-digitalisering
Beskrivning: VafabMiljö kommer att behöva upphandla systemstöd (Lönesystem, HR-system och tid/schemaläggning) för att kunna säkerställa systemlandskapet inom HR-området. I samband med upphandling av dessa system avser myndigheten upphandla konsulttjänster för projektledning som bidrar med expertis och erfarenhet för att stödja myndigheten genom hela processen.
Intern identifierare: 2024/553-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Rådgivning och stöd inför HR-digitalisering