439483-2025 - Resultat
Sverige – Diverse företags- och övriga tjänster – Installation, service och reparation av storköksutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInstallation, service och reparation av storköksutrustning
BeskrivningUppdraget avser installation, garantiservice, service och reparation av storköksutrustning för beredning, tillagning, kyl, frys samt disk. Beställaren har en egen organisation som utför installationer och service men behöver även extern hjälp när den egna kompetensen eller resurserna inte räcker till.
Intern identifierareKS 2025/0151
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000