See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TA-avspärrningar för Kistagrenens utbyggnad Bromma - Ursvik
Beskrivning: Avtalet omfattar hyra av Trafikanordnings (TA) avspärrningar längs sträckan Bromma Flygplats – Ursviks torg samt option för rondering av utställt TA-material.
Intern identifierare: TN 2019-1159-980
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34923000 Vägtrafikledningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000