2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare till räddningstjänsten i Trelleborg
Beskrivning: Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierare: KS 2025/547
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000