See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Magnetkamera
Beskrivning: Denna upphandling avser en MR-utrustning för leverans till Röntgenmottagningen Universitetssjukhuset Örebro, VO röntgen och sjukhusfysik , Område Specialiserad vård. Upphandlingen omfattar även option serviceutbildning, samt option på underhållsavtal.
Intern identifierare: MT 2025-0009 / 25RS375
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33113110 MR-kameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000