See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel 2026
Beskrivning: Avtalet avser kommunens huvudsakliga behov av inköp av livsmedel.
Intern identifierare: 25INK044
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000