439794-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Gaser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Gas för laborativ verksamhet
Referensnummer: FV-1730-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24100000 Gaser
II.1.4.
Kort beskrivning
SU upphandlar en funktionsentreprenad avseende Gas för laborativ verksamhet. En (1) leverantör kommer att antas. Tecknat avtal kommer att kunna användas av SU:s samtliga institutioner, enheter, stiftelser och andra organisationer med anknytning till SU.