2. Förfarande
Förfarande
Titel: 94454 Lekmiljö Dals ängar
Beskrivning: Entreprenaden omfattar byggnation av ny lekplats med bl.a. konstgräs, stenmjölsytor, sandytor, träflisytor, lekredskap, sittplatser och plantering samt belysning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001