439937-2026 - Resultat
Sverige – Fastighetsskötsel – Fastighetsdrift inom Norrköpings kommun- Central stadsdelarna, Oxelbergen och Lindö (Område 1)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsdrift inom Norrköpings kommun- Central stadsdelarna, Oxelbergen och Lindö (Område 1)
BeskrivningEntreprenaden omfattar fastighetsdrift i Norrköpings kommun- Centrala stadsdelarna, Oxelbergen samt Lindö (Område 1).
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126014:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis