439950-2026 - Resultat
Sverige – Stenmaterial – Sten- och betongmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sten- och betongmaterial
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för sten- och betongmaterial till Nässjö Affärsverk AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44114250 Betongplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sten och betongmaterial