Ytterligare CPV-kod(er) 85140000 Diverse hälsovård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85322000 Kommunalt åtgärdsprogram
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
-
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
3.2.4.3 Sysselsättningsplats "daglig utveckling"
Del nr: 2
II.2.2.