See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekvisitionsläkemedel - Immunglobuliner (J06BA02 och J06BB01) (Sydöstra-Ö)
Beskrivning: Upphandlingen avser immunglobuliner (ATC-kod J06BA02 och J06BB01) för Sydöstra sjukvårdsregionen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33651500 Immunserum och immunglobuliner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: J06BB01
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133552:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33651000 Antiinfektiva medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: J06BA02
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133552:Lot:2