440132-2023 - ResultatSverige-Lund: Programvaruutvecklingstjänster för kundhantering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
CRM System for international marketing and recruitment
Referensnummer: V. 2023/65
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212445 Programvaruutvecklingstjänster för kundhantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Lund University procures a CRM system for international marketing and recruitment.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48219300 Programvara för administration, 48445000 Programvara för kundhantering, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48481000 Programvara för försäljning eller marknadsföring, 48810000 Informationssystem, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen