See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Täta och komprimerande sopkärl till Örebro City - Hyresavtal
Beskrivning: Upphandling av täta och komprimerande sopkärl i centrala delarna av Örebro stad. Upphandlingen avser ett hyresavtal för cirka 60 sopkärl under en sexårsperiod.
Intern identifierare: Ks 1574/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928480 Soptunnor och papperskorgar
Ytterligare klassificering (cpv): 09331200 Solcellsmoduler, 39713300 Avfallskomprimatorer, 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa villkor
Huvudklassificering (cpv): 09331200 Solcellsmoduler
Ytterligare klassificering (cpv): 39713300 Avfallskomprimatorer, 44616200 Avfallstunnor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor (1)
Mängd: 5 200 000