440217-2021 - ResultatSverige-Norrköping: Reparation och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsjour
Referensnummer: UH-2021-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrevo Fastigheter AB inbjuder er att lämna anbud på upphandling av fastighetsjour i enlighet med villkoren som framgår av upphandlingsdokumentet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50000000 Reparation och underhåll, 98341130 Fastighetsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Art: Fastighetsjour
Omfattning: Denna upphandling avser utförande av fastighetsjour
Mängd: Avtal med en entreprenör för hela åtagandet