440251-2020 - ResultatSverige-Umeå: Kabeltillbehör
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kabeltillbehör & Linjemateriel
Referensnummer: UE-2020-0055-560
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44322000 Kabeltillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Kabeltillbehör samt linjemateriel till Umeå Energi. Upphandlingen genomförs som ett förhandlat förfarande.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen