440281-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Fabriksny släckbil till räddningstjänsten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFabriksny släckbil till räddningstjänsten
BeskrivningRäddningstjänsten i Herrljunga kommun har behov av en fabriksny släckbil.
Intern identifierare25/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon, 34114110 Räddningsfordon, 34144210 Brandfordon, 34144212 Brandbilar med vattentank, 34144213 Brandbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000