Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-2024 Installation "machines" to TomTits
Referensnummer: 19/81
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 51500000 Installation av maskiner och utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Installation to Tom Tits. An experiment that includes different Machines
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 51540000 Installation av maskiner och utrustning för speciella ändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen