440349-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Patientövervakningssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Patientmonitoreringssystem SLL516
Referensnummer: FSN 2021-0469
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33195000 Patientövervakningssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Patientmonitoreringssystem
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen