See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Förste socialsekreterare till Sotenäs Kommun
Beskrivning: Avropet avser förste socialsekreterare med arbetsledning inom försörjningsstöd - omfattning och krav framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: KA 2024/000580
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Avrop