2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktningstjänst fastigheter
Beskrivning: Stockholms universitet upphandlar ramavtal avseende besiktningstjänst fastigheter.
Intern identifierare: SU FV-3994-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Besiktningstjänst fastigheter