440475-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Konsulttjänster till Regional utveckling (DIS)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster till Regional utveckling (DIS)
BeskrivningKonsulttjänster till Regional utveckling
Intern identifierare24RS999
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsinbjudan
BeskrivningKonsulter till regional utveckling
Intern identifierare1755243
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsinbjudan (1)
Beskrivningkonsulter till regional utveckling
Intern identifierare1755246
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 1, Infrastruktur och kollektivtrafik
Beskrivningse underlag
Intern identifierare1755657
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 2, Samhällsplanering och gestaltad livsmiljö
Intern identifierare1755798
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelDelområde 3, Näringsliv, regional ekonomi och kompetensförsörjning
Intern identifierare1755811
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelDelområde 4, Miljö, hållbarhet och cirkulär ekonomi
Beskrivningse bilaga
Intern identifierare1755821
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelDelområde 5, Kulturstaben
Intern identifierare1755824
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelDelområde 6, Utvärdering
Intern identifierare1755829
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelDelområde 7, Processtöd och ledning
Beskrivningse beskrivning
Intern identifierare1755830