Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetskläder Fritidsförvaltningen och Badet
Referensnummer: 22190
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetskläder till Fritidsförvaltningen och Badet
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Badet
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör, 18140000 Tillbehör till arbetskläder, 18200000 Ytterkläder, 18220000 Impregnerade kläder, 18230000 Diverse ytterkläder
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
xxx
Rabattsats samt anpassning/ändring av plagg Badet
Del nr: 2
Fritidsförvaltningen
Del nr: 3
Rabattsats samt anpassning/ändring av plagg Fritidsförvaltningen
Del nr: 4