Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bärgningstjänster
Referensnummer: KS 2022-753
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50118100 Bärgning av bilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Bodens kommun erbjuder Er härmed att lämna anbud på Bärgningstjänster inom Bodens kommun.
Uppskattat detaljerat behov och omfattning framgår av delen kravspecifikation.
Beställaren har för avsikt att teckna ramavtal med en (1) anbudsgivare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 850 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50118100 Bärgning av bilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen