2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel 2026-2028
Beskrivning: Kalix kommun inbjuder Er härmed att lämna anbud på upphandlingen ”Livsmedel 2026–2028” enligt detta förfrågningsunderlag med bilagor.
Intern identifierare: 2025-00028-05
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000