440822-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Planeringsverktyg till vård- och omsorgsförvaltningen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlaneringsverktyg till vård- och omsorgsförvaltningen
BeskrivningTranås kommun, Vård- och omsorgsförvaltningen upphandlar ett Planeringsverktyg inklusive utförarstöd.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128433:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48180000 Medicinsk programvara, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72500000 Datortjänster, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster