See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS OMBYGGNAD VÄRMESYSTEM BREDÄNG 3 OCH SÖDERARM 1
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster 2184, Rörprojekttjänster. Installation FX aggregat och värmepump.
Intern identifierare: SB 2025/391
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DIS OMBYGGNAD VÄRMESYSTEM BREDÄNG 3 OCH SÖDERARM 1